Główna » Artykuły » Znalezione w sieci

W kategorii wpisów: 2
Pokazano wpisów: 1-2

Prezentujemy Państwu reportaż pt. "Czy przywódcy religijni Świadków Jehowy ukrywają przypadki molestowania seksualnego dzieci?", który był emitowany w amerykańskiej telewizji PBS Hewshour 16 lutego 2015 roku.
W oparciu o sprawę Candace Conti  przedstawia on temat molestowania seksualnego dzieci w społeczności Świadków Jehowy oraz politykę przywódców Świadków Jehowy wobec pedofilii, która prowadzi do ukrywania przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci.

To, co budzi nasz największy sprzeciw i obrzydzenie, to powoływanie się przez Strażnicę Towarzystwo Biblijne i Traktatowe na Pierwszą Poprawkę, która mówi o wolności wyznania i zrzeszania się, by móc chronić "swoich pedofilii". 

Znalezione w sieci | Wyświetleń: 967 | Data: 18-02-2015

Od trzech miesięcy z uwagą śledziliśmy fińskie media, które komentowały sprawę raportu opracowanego przez organizację pozarządową UUT - Grupa wsparcia dla Ofiar Religii - na temat działalności Komitetów Sądowniczych Świadków Jehowy. Raport ten został przekazany Annie-Maji Henriksson,  Minister Sprawiedliwości Finlandii. 

Znalezione w sieci | Wyświetleń: 1433 | Data: 16-07-2014