DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR STRAŻNICY - 26 LIPCA


25 lipca 2015

Powoli docierają do nas informacje o upamiętnieniu Dnia Pamięci Ofiar Strażnicy.


Autor: Vin

 


25 lipca 2015

Punkty dystrybucji ulotek - aktualizacja:
1. Śląskie - Sosnowiec - Adam Porębski mail: mar.go@poczta.fm
2. Wielkopolskie - Poznań - Nowak Mariusz tel. 607462144
3. Lubelskie - Zamość - Mateusz, tel.602237123, email: matus.the.1st@gmail.com
4. Mazowieckie, Warszawa - Paweł tel. 789 235 195
5. Dolnośląskie, Ilona mail: 
schreiberilona@wp.pl lub tel. 884 897 940

Proszę również śledzić profil Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy na Facebooku. Pojawiają się wpisy osób chętnych do pomocy w dystrybucji ulotek. Ostatnio dodany z okolic Dolnego Śląska. 


24 lipca 2015

Rozdaliśmy lub rozesłaliśmy już 10 000 ulotek!!! :)
Dlatego zamówiliśmy następne 10 000 sztuk. Będą dostępne już w przyszłym tygodniu, do tego czasu oczywiście piszcie na email wyzwoleni.sekretariat@gmail.com i zamawiajcie :) 
Zamówienia będziemy realizować, jak tylko przyjedzie kolejna partia ulotek.

Jeśli KTOŚ nadal czeka na ulotki, to prosimy o informację - podamy numer nadania przesyłki. Może się okazać, że listonosz nie pozostawił awizo. Mieliśmy taki przypadek w jednym z punktów dystrybucji - w systemie pocztowym była informacja o dwukrotnej nieudanej próbie dostarczenia przesyłki a w skrzynce żadnego awizo nie było - więc dzięki numerowi nadania można było szybko sprawę wyjaśnić. :) Dlatego piszcie do nas, gdy Was czas oczekiwania wydaje Wam się zbyt długi. 

Wszystkim, którzy potwierdzili otrzymanie ulotek DZIĘKUJEMY!!! 


23 lipca 2015

Najświeższe wiadomości,
Akcja Ulotkowa na Finiszu :)
A Oto krótkie Zestawienie:
Wysłano, dostarczono ok 8500 ulotek do 6 Punktów Dystrybucyjnych oraz do 12 osób.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą akcją.... Mamy nadzieję, że tegoroczny Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy na długo zostanie przez wszystkich zapamiętany.
Jeżeli ktoś zamówił ulotki i jeszcze nie otrzymał, proszę o maila na wyzwoleni.sekretariat@gmail.com sprawdzimy numer nadania i zlokalizujemy przesyłkę.

Podajemy Państwu oficjalne punkty odbioru ulotek:
1. Śląskie - Sosnowiec - Adam Porębski, mail: mar.go@poczta.fm
2. Wielkopolskie - Poznań - Nowak Mariusz tel. 607462144
3. Lubelskie - Zamość - Mateusz,  tel.602237123 , email matus.the.1st@gmail.com
 

Dojdzie jeszcze zapewne jeden lub dwa punkty, poinformujemy Państwo o tym wkrótce.


9 lipca 2015

Odpowiadając na liczne maile o termin wysyłki ulotek, chcielibyśmy poinformować wszystkich, że wysyłkę ulotek  zaczynamy od 13 lipca. Ulotki będą wysyłane do punktów dystrybucji oraz indywidualnie do osób, które o to prosiły. Prosimy o cierpliwość, każdy otrzyma zamówioną ilość.

Wkrótce podamy do wiadomości, gdzie i w jaki sposób kontaktować się z osobami w punktach dystrybucji, by odebrać ulotki. 

Wszelkie pytania w sprawie ulotek można kierować na poniższe adresy mailowe:
wyzwoleni.sekretariat@gmail.com
wyzwoleni.prezes@gmail.com

albo skorzystać z formularza kontaktowego na stronie.


3 lipca 2015

Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy za wpłaty, które pojawiły się na koncie Stowarzyszenia. Dzięki nim ulotka jest już z nami. Teraz  rozpoczynamy jej dystrybucję*).

Ponieważ są osoby, które nie chcą, by przesyłka z ulotkami trafiła na adres podany na przelewie, dlatego prosimy, aby każdy, kto chce otrzymać ulotki wysłał mail na adres Stowarzyszenia  (wyzwoleni.sekretariat@gmail.com ew. kliknij tutaj) i podał w nim: adres wysyłki i liczbę ulotek.

Aby obniżyć koszty związane z wysyłką, stworzyliśmy centra dystrybucji - miejsca, gdzie bezpośrednio będzie można odebrać ulotki. Osoby chętne do prowadzenia takiego centrum dystrybucji prosimy o kontakt. Już wkrótce podamy informacje o tych miejscach. Jeżeli okaże się, że nie ma w okolicy takiego centrum to przesyłkę wyślemy pocztą. Prosimy więc, o informacje od Was z liczbą ulotek, adresem, ew. telefonem.

*)Oczywiście, każdy może sobie taką ulotkę wydrukować:
ulotka czarno-biała pdf
ulotka kolorowa pdf


Wydając tę ulotkę, realizujemy jeden z celów statutowych naszego Stowarzyszenia, którym jest szeroko pojęta edukacja - podejmowanie przedsięwzięć zmierzających do wzrostu świadomości polskiego społeczeństwa z zagrożeń, jakie wynikają z działań niektórych sekt i ruchów religijnych izolujących się od społeczeństwa [§ 10 Statut], w tym działalność informacyjno-edukacyjną na rzecz upowszechniania wiedzy o sektach i ruchach religijnych w Rzeczypospolitej Polskiej [§ 11 pkt. 4 Statut].

Chcemy, by ta ulotka zwróciła uwagę, że tuż obok nas w wydającym się na pozór pokojowo usposobionym związku wyznaniowym, są ludzie, którzy cierpią z powodu ostracyzmu, bo mają inne zdanie od ciągle zmieniających się zaleceń przywódców wyznaniowych tej grupy religijnej, bądź stracili bliskich w wyniku surowo przestrzeganego zakazu przyjmowania krwi. To również grupa wyznaniowa, w której pedofilia jest grzechem a nie przestępstwem. Tą akcją informacyjną włączmy się również w obchody międzynarodowego Dnia Pamięci Ofiar Strażnicy – 26 lipca, upamiętniającego na całym świecie ofiary okrutnej polityki Towarzystwa Strażnica.

Stowarzyszenie udostępnia ją bezpłatnie na swoich stronach i nie pobiera żadnych opłat z jej wykorzystywania. Prosimy jednak, aby przekazując ją innym nie naruszać przepisów obowiązującego prawa, nie nagabywać ani zmuszać nikogo do jej przyjęcia.