Główna » Archiwum wpisów
« 1 2 3 4 ... 15 16 »

Do wszystkich osób pokrzywdzonych przez pedofilii Świadków Jehowy!

Do Stowarzyszenia "Wyzwoleni" zgłosił się prawnik, który za darmo chętnie poprowadzi sprawy osób pokrzywdzonych przez Świadków Jehowy będących pedofilami. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście, sygnatura sprawy to - 1DS832/15/KW. Osobom zainteresowanym kontaktem, Stowarzyszenie chętnie poda dane kontaktowe do prawnika.

W powyższej sprawie proszę dzwonić: +48 792-453-606
ew. mailowo: wyzwoleni.sekretariat@gmail.com

 

Kategoria: Nasze działania | Wyświetleń: 386 | Data: 11-09-2015

To już ponad dwa miesiące, jak w Australii trwają publiczne przesłuchania przed Królewską Komisją(1) i, której celem jest uzyskanie informacji na temat:

  1. Doświadczenia osób, które były molestowane jako dzieci w związku wyznaniowym Świadkowie Jehowy w Australii;

  2. Reakcja związku wyznaniowego Świadkowie Jehowy oraz 'Strażnicy' - Towarzystwa Biblijnego i Traktatowego w Australii na zarzuty, doniesienia i skargi dotyczące wykorzystywania  seksualnego dzieci w tym związku;

  3. Struktura organizacyjna, zasady i procedury wewnętrzne związku  wyznaniowego  Świadkowie Jehowy oraz 'Strażnicy' - Towarzystwa Biblijnego i Traktatowego w Australii, dotyczące zgłaszania i reagowania  na zarzuty i kwestie związane z wykorzystywaniem  seksualnym dzieci w tym związku wyznaniowym;

  4. Struktura organizacyjna, zasady i procedury wewnętrzne związku  wyznaniowego Świadkowie Jehowy oraz 'Strażnicy' - Towarzystwa Biblijnego i Traktatowego w Australii, dotyczące zapobiegania wykorzystywaniu seksualnemu dzieci w tym związku wyznaniowym;

  5. Inne związane z powyższym; ... Czytaj więcej »

Kategoria: Wydarzenia medialne | Wyświetleń: 986 | Data: 28-08-2015

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w obchody
Dnia Pamięci Ofiar Strażnicy.

Pierwsza partia zamówionych ulotek rozeszła się niczym ciepłe bułeczki. Już dzisiaj docierają do nas maile z prośbą o przesłanie kolejnych sztuk. Widząc tak duże zainteresowanie ulotkami zleciliśmy ich dodruk. Powinien dotrzeć do nas pod koniec tygodnia. Osoby chcące otrzymać ulotki prosimy o kontakt na maila - wyzwoleni.sekretariat@gmail.com lub za pośrednictwem strony.

Więcej informacji na profilu FB Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy. lub na stronie Watchtower Memorial Victims Day.


foto: watchtowervictimsmemorialday.com
... Czytaj więcej »

Kategoria: Nasze działania | Wyświetleń: 570 | Data: 27-07-2015

Dziękujemy za zainteresowanie naszą akcją ulotkową związaną z obchodami
Dnia Pamięci Ofiar Strażnicy - 26 lipca
Mamy nadzieję, że na długo zostanie przez wszystkich zapamiętany.

Wszystkie zamówione ulotki już zostały rozesłane do ludzi i punktów dystrybucji, dlatego zamówiliśmy następną partię ulotek - 10000 sztuk.

Jeżeli ktoś zamówił ulotki i jeszcze ich nie otrzymał, to prosimy o maila na adres wyzwoleni.sekretariat@gmail.com, sprawdzimy numer nadania i zlokalizujemy przesyłkę.

Więcej o akcji można przeczytać tutaj.

Kategoria: Nasze działania | Wyświetleń: 362 | Data: 25-07-2015

Wydarzenia ostatnich dni trochę nas wszystkich zaskoczyły, jednak zapewniamy Was, że Stowarzyszenie dalej będzie wypełniało swoje zadania. Zbyt wiele spraw jest rozpoczętych i wiele niedokończonych, a przecież przed nami Dzień Pamięci Strażnicy i rozsyłanie ulotek. I chociaż w tak ograniczonym składzie, to jako Zarząd postaramy się sprostać swoim obowiązkom i pokładanym nadziejom. 

Rezygnacja Stanisława Chłościńskiego jest dla nas dużą stratą, wiele cennych inicjatyw Stowarzyszenie mu zawdzięcza. Postaramy się, by jego idea miała godnych naśladowców. 
Wiemy, że życie rodzinne jest najważniejszym skarbem jaki posiadamy, dlatego troska o nie jest nadrzędnym celem dla każdego. Wielu z nas zostało go pozbawionych, lata spędzone w Organizacji na każdym wywarły swoiste piętno.
Dlatego z pełnym zrozumieniem akceptujemy Twój wybór i Twoją decyzję.
 
Stanisławie, mamy nadzieję, że chociaż z daleka będziesz nas wspierał swoją myślą.
 
Mariusz Nowak
Wiceprezes Stowarzyszenia ... Czytaj więcej »
Kategoria: Inne | Wyświetleń: 641 | Data: 15-07-2015