Główna » 2013 » Październik » 26 » Spotkanie z mecenasem Jackiem Świecą
19:46
Spotkanie z mecenasem Jackiem Świecą

 

Dzisiaj, tj. 26 października 2013, w Warszawie doszło do spotkania Pana Stanisława Chłościńskiego, Prezesa naszego Stowarzyszenia, z mecenasem Jackiem Świecą, przedstawicielem Kancelarii Prawnej Świeca i wspólnicy (www.swwp.pl). 

To osobiste spotkanie jest kolejnym etapem współpracy między naszym Stowarzyszeniem a Kancelarią. To właśnie Kancelaria mecenasa Świecy w ramach działalności Pro Bono wsparła naszych członków w dochodzeniu swojego dobrego imienia przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym.  

Liczymy na kolejne wygrane sprawy, bo kolejne osoby, pokrzywdzone przez grupy wyznaniowe, zgłaszają się do naszego Stowarzyszenia.
Wiemy, że takie sprawy nie są łatwe zarówno pod względem prawnym jak i czysto ludzkim. Wierzymy jednak, że z pomocą Kancelarii mecenasa Świecy, prawo stanie po strony pokrzywdzonych.

 

Kategoria: Nasze działania | Wyświetleń: 289 |