Główna » 2014 » Czerwiec » 29 » Nowe strony - nowe artykuły
23:07
Nowe strony - nowe artykuły

Cały czas pracujemy nad naszą witryną internetową. Słuchamy Waszych uwag i dostosowujemy ją do nich. Jednak Wyzwoleni cały czas działają, stąd pojawiają się nowe zakładki w menu i nowe strony.

Staramy się na bieżąco informować o naszej działalności, więc zapraszamy do "Naszej biblioteczki", gdzie zamieszczamy raporty wydane przez różne instytucje lub organizacje na tematy związane z działalnością związków wyznaniowych lub zagadnień związanych z wykluczeniem. Ponadto będziemy tam zamieszczać opinie prawne, które otrzymaliśmy  w związku ze sprawami jakimi się zajmujemy.
Chcemy również przedstawiać tutaj różne spojrzenia na kwestie związków wyznaniowych działających w naszym kraju oraz problemy ich członków. Wiele miejsca poświęciliśmy publikacjom Włodzimierza Bednarskiego i jego wnikliwemu badaniu Świadków Jehowy.
W zanadrzu mamy jeszcze jednego autora, Juliana Grzesika, który poświęcił swój czas na badanie historii "Badaczy Pisma Świętego".

W zakładce "Pomagamy" ⇒ "Pomoc prawna" pokazaliśmy naszą dotychczasową działalność związaną z udzielaną pomocą prawną. Coraz więcej osób zwraca się do nas po pomoc, a i my dostrzegamy pewne bezprawne działania związków wyznaniowych, o których to działaniach informujemy odpowiednie instytucje nadzorujące i kontrolujące działalność związków wyznaniowych w Polsce.

 

Kategoria: Inne | Wyświetleń: 379 |