Główna » 2014 » Czerwiec » 12 » Mowa nienawiści - to już dziś...
09:56
Mowa nienawiści - to już dziś...

        

Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Zarówno tym, którzy trzymali za nas kciuki śledząc Konferencję na ekranach monitorów, tym, którzy wspierali nas swoimi dobrymi myślami, jak i tym, którzy przyszli pod Sejm, żeby pokazać swoją niezgodę na zjawisko wykluczenia panujące w społeczności wyznaniowej Świadków Jehowy.

Zabraliśmy głos w tej dyskusji. Mamy nadzieję, że słyszalny i otwierający kolejne drzwi prowadzące do rozwiązania kwestii zjawiska wykluczenia.

Transmisję z Konferencji "Mowa nienawiści w Polsce 2014" można oglądać pod tym linkiem. Jej program jest dostępny na stronie Fundacji Stefana Batorego tutaj.

Konferencja już dzisiaj, wystąpienie przygotowane a tu dochodzą nas wieści, że grupa sympatyków chce okazać nam wsparcie. W jaki sposób zobaczcie sami, więcej dowiecie się pod tymi linkami - [1] i [2].

Osoby zainteresowane treścią wystąpienia Prezesa Stanisława Chłościńskiego, mogą je przeczytać już teraz. Poniżej zamieszczamy link do niego.

Powstał on dzięki zaangażowaniu wielu osób, między innymi uprzejmości pana Włodzimierza Bednarskiego, który wydobył dla nas fragmenty tekstów zamieszczonych w Strażnicach i Przebudźcie się! (czasopismach wydawanych przez Świadków Jehowy) oraz wypowiedziach osób, użytkowników Forum o Świadkach Jehowy, zaczerpniętych z własnego życia oraz tekstach zamieszczonych na stronie Pana Marka Boczkowskiego Prawdziwe Oblicze WTS  i  komitet sądowniczy.

Wystąpienie Prezesa Stowarzyszenia "Wyzwoleni"

Więcej zdjęć z Sejmu:

Kategoria: Wydarzenia medialne | Wyświetleń: 735 |